O nas: produkcja i sprzedaż garaży blaszanych

W firmie "Iskra Garaże" od lat zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowo-blaszanych. Nasza siedziba mieści się w Kraśniku. Od przyjazdu do nas materiałów najwyższej jakości, do zakończenia montażu na zleconym terenie, działamy z precyzją i dokładnością do najmniejszych szczegółów. Wiemy, że dzięki temu nasze konstrukcje przez wiele lat będą wypełniać role jaką im Państwo przypisujecie.

Użyteczność i wielofunkcyjność

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja oraz montaż konstrukcji stalowych. Największą popularnością cieszą się garaże blaszane, bramy garażowe oraz kojce dla psów, jednak nasze konstrukcje znajdują znacznie więcej zastosowań, takich jak hale czy magazyny. Sposobów w jakie nasi Klienci wykorzystują nasze produkty nie da się nawet wymienić. Wszystkie natomiast mogą poszczycić się precyzją wykonania a co za tym idzie wytrzymałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

Jakość i zaufanie

Proste i wytrzymałe, precyzyjnie złożone i dokładnie zamontowane, mogą służyć przez wiele lat. Dlatego też nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką na rynku konstrukcji stalowych. Konstrukcje naszego autorstwa znajdują się już na nie jednej działce, a ze względu na ich wytrzymałość, pozostaną tam na długie lata, odpowiednio spełniając swoją rolę. Niektóre z nich można obejrzeć w zakładce Realizacje.

Producent garaży blaszanych, bram garażowych,
kojców dla psów oraz innych konstrukcji blaszanych

045957

Kontakt

Telefon

(+48)663 310 306

E-mail

iskraadam08@gmail.com

Adres

ul. Północna 27

23 - 200 Kraśnik

Godziny otwarcia

 • Pon

  08:00 - 18:00

 • Wt

  08:00 - 18:00

 • Śr

  08:00 - 18:00

 • Czw

  08:00 - 18:00

 • Pt

  08:00 - 18:00

stalowe konstrukcje, Kraśnik, garaże blaszane, kojce dla psów, bramy garażowe, garaże dwuspadowe, garaże jednospadowe, garaże standardowe, bramy segmentowe, bramy rozwierane, bramy uchylne, montaż bram, montaż garaży blaszanych, montaż konstrukcji stalowych, produkcja i sprzedaż bram garażowych, produkcja i sprzedaż garaży blaszanych

COPYRIGHT © 2020 "Iskra Garaże" - producent garaży blaszanych Adam Iskra | Projekt i wykonanie Web Gold Business

Znajdź na stronie


Zamknij Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Polish English French German Russian